Odznaczenia łowieckie

  

Główna

.   Władze wojewódzkie i okręgowe w okresie swych kadencji doceniały zaangażowanie kół i członków w działalności naszej organizacji, występowały do Kapituły Odznaczeń Łowieckich PZŁ o nadanie medali.Zasłużonym myśliwym przyznawano również medal regionalny oraz statuetkę

 

Komunikaty
Władze i Organy
Galeria foto
Trofea
Strzelectwo
Kultura łowiecka
Odznaczenia
Koła łowieckie

Kynologia

Druki
Edukacja

  
· 
Koła Łowieckie odznaczone Złotym Medalem Zasługi Łowieckiej

 


Kółko Myśliwskie - Garwolin
Koło Łowieckie „Podlasie" - Siedlce
Koło Łowieckie „Las" - Siedlce
Koło Łowieckie „Ryś" - Adamów
Koło Łowieckie „Mińsko-Mazowieckie” – Mińsk Mazowiecki
Koło Łowieckie „Cyranka” – Jadów

Medal Św. Huberta

 

KŁ „Mińsko Mazowieckie" – Mińsk Mazowiecki
Eugeniusz Ochnio

Złom

 

Arcimowicz Jan
Celiński Stanisław
Czeczko Andrzej
Czwarnog Ryszard
Dmowski Wincenty
Gołębiowski Zdzisław
Kupczyk Kazimierz
Ochnio Eugeniusz
Próchniewicz Józef
Perycz Wacław
Szlagowski Zbigniew
Stępniak Adam
KŁ „Mińsko Mazowieckie" – Mińsk Mazowiecki
Eugeniusz Ochnio
Rokicki Władysław

 

Złoty Medal Zasługi Łowieckiej

 

Jan Arcimowicz, Ryszard Czwarnog, Andrzej Czeczko, Stanisław Celiński, Tadeusz Czarnecki, Stefan Chodowiec, Stanisław Cała, Wincenty Dmowski, Jan Dębski, Kazimierz Kupczyk, Leon Miszczuk, Zdzisław Milewski, Józef Miszczuk, Jerzy Miazek, Wojciech Natorff, Stanisław Osypiński, Eugeniusz Ochnio, Wacław Perycz, Rajmund Pisarski, Kazimierz Prymka, Jan Pietrasik, Stanisław Pawlikowski, Feliks Reczko, Michał Rutkowski, Władysław Rokicki, Ryszard Szuster, Marian Szymański, Hanna Szafrańska, Adam Stępniak, Janusz Szaniawski, Jan Urbanek, Henryk Wójcik, Adam Wróblewski, Mieczysław Bziuk, Mieczysław Jędrzejewski, Mieczysław Piętka, Zbigniew Paradowski, Marek Stańczykowski, Jan Zawadzki, Jerzy Miazek, Romuald Dudziak.

Srebrny Medal Zasługi Łowieckiej

posiada 114 myśliwych

Brązowy Medal Zasługi Łowieckiej

posiada 237 myśliwych

 

Za zasługi dla Łowiectwa Siedleckiego

 

otrzymało 135 myśliwych, oraz:
Koło Łowieckie „Podlasie" - Siedlce
WKŁ 320 – „Mińsk Mazowiecki"
Koło Łowieckie „Orzeł" - Siedlce
WKŁ 335 „Przyszłość" - Warszawa
Koło „Mińsko-Mazowieckie” – Mińsk Mazowiecki
WKŁ 304 „Ryś” – Adamów
Koło Łowieckie „Bojmie” – Bojmie
Koło Łowieckie „Sokół” – Sokołów Podlaski
Koło Łowieckie „Cyranka” – Jadów
Koło Łowieckie „Las” - Siedlce